гміна вясковая Гарадзец

Спіс месцаў

Паведамленні:

Witam Państwa,

Jestem potomkiem rodziny Brzozowskich mieszkających w Kolonii Wydymer (pow. Sarny, woj. Wołyń). Wedle mojej wiedzy miejscowość zamieszkiwali Antoni Brzozowski z żoną Adelą zd. Jankiewicz, mieli liczną gromadkę dzieci, a wśród nich moją babcię, Stanisławę Kędzior zd. Brzozowską (ur. 1917). Szukając jakichkolwiek informacji lub dokumentów świadczących o ich zamieszkaniu w Wydymerze natrafiłem na Państwa stronę. Czy byliby Państwo w stanie mi jakkolwiek pomóc w poznawaniu historii rodziny? Być może wiedzą Państwo, które archiwum państwowe przechowuje wołyńskie dokumenty? A może potomkowie ... > > >
Poszukuję informacji nt rodziny Wieczorek , mój ojciec urodził się 17.01.1934 roku w miejscowości Setkówka , teren ZSSR...?... > > >
W zwiazku z rodzina Frasołowicz posiadam informacje: Moim dziadkiem byl Bolesław Frasołowicz ur: 5/03/1880, syn Mikołaja i Marii z d. Piotrowska z Bereżnicy. Jego żona byla Waleria z d. Kozińska ur 15/05/1892 w Omelno, corka Wladysława i Leontyny. Dzieci z tego zwiazku: Kazimierz1918, Wacław 1919, Mieczysław 1921, Janina1925, Helena 1927, Zdzisław (moj ojciec) i Ryszard 1929, Tolek 1932, Jan 1934. Dzieci Mikołaja i Marii Frasołowicz Bolesław, Antoni, Józef. Po śmierci Mikołaja, Maria wyszla ponownie zamaż za Franciszka Carneckiego, dzieci Anna 1894 we Włodzimierzu.
Z poważaniem Róża ... > > >
Witaj Rose

Księgi metrykalne z parafii Antonówka nad Horyniem i Bereżnica znajdują się w DAVO w Łucku, DARO w Równem oraz RAGS w Dąbrowucy. Kiedy urodził się Pani ojciec?

Pozdrawiam

Jerzy Tadeusz
jertad1@wp.pl... > > >
Poszukuje informacji o rodzinie Frasołowicz. Moj ojciec Zdzisław Frasołowicz urodził sie w Załawiszczach... > > >
Bardzo prosze o kontakt 513 845 018
wanda... > > >
Szukam jakichkolwiek informacji o rodzinie babci Heleny Makarczuk- Jackowskiej (zd. Czarnecka) ur. 26-04-1912r w Załawiszcze, jej rodzice Petronela (zd Szulimowska) i Feliks.
Dziękuję za jakiekolwiek informacje.... > > >
Tworzę drzewko genealogiczne Rodziny. Załawiszcze - dziadek - Wereszczyński
Jesli Ktoś bliski danym - proszę o kontakt.
Bożena... > > >
Poszukuję informacji nt. mieszkańców tej osady.
Mój dziadek Hilary Piotrowski... > > >
Czy "Parośl"... > > >