гміна вясковая Празарокі

Спіс месцаў

Паведамленні:

Poszukuję osób o nazwisku Lentowicz. Mój dziadek mieszkał we wsi Buzyńszczyzna 2 km od Prozoroków, chodził tam do szkoły. Jego rodzice Franciszek i Franciszka Lentowicz (zd. Łowejko).
Pozdrawiam ... > > >
Прошу провести исследование по истории моей семьи. Мой дед Брахун Героним Леонтьевич, поляк, католик, родился в 1908г. Бракосочетался с Леокадией Мартыновной родилась в 1920г.., полька., девичья фамилия Куц Леокадия Мартыновна.
12.02.1949г. родилась моя мама Брахун Луция Геронимовна в Витебской обл, Глубокский район, с.Бортково, следуя её свидетельству о рождении 5-ПЯ №483490, дата выдачи 8 апреля 1966г. Витебской обл, Глубокский р-он, Прозороки.Это единственные сведения, которыми я располагаю.
Прошу найти любые документы подтверждающие принадлежность моих предков к польской национальности и если были какие-то преследования властей из-за польской национальности. Буду очень благодарна за любую историческую информацию проживания, сферы деятельности моих предков.

... > > >
Pani Regina Jaroszewicz-Zając
Nie umiem wiele powiedzieć o Hryniewiczach. Jedynie to, że nazwisko przewijało się w opowieściach mojej mamy. O ile wiem po wojnie wraz z moimi dziadkami repatriowali się na ziemie odzyskane do Zielina koło Mieszkowic, ale głowy nie dam.... > > >
Chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcia Zacisza. Tam urodziła się moja mama.... > > >
Szukam informacji do kroniki... > > >
Poszukujem miejsca zamieszkania mojego ojca Alfons Szymanis syn Anieli i Jozefa wies
Karczemno gm.Prozoraki... > > >
Моя бабушка Пилимон Альбина Яновна и дедушка Пилимон Степан Константинович жили в д.Долгое ... > > >
Witam.
Poszukuję, osób związanych z rodziną Kozakow zamieszkałych w Kulhajach Wielkich... > > >
dzień dobry, w którym roku urodziła się pani Jadwiga Jurkowlaniec? To nazwisko wspominała moja mama.... > > >
nazywam się Lucjan Dziagiel, urodziłem się w Siemieńcowie w 1949 roku, do klasy pierwszej chodziłem w Prozorokach. W roku 1957 wyjechałem z rodzicami, młodzszą siostrą Haliną i babcią do Polski.
Moja mama: Jadwiga Dziagiel
Mój ojciec: Adolf Dziagiel
babcia: Klotylda Grażul

szukam jakichś kontaktów w miejscu urodzenia lub od rodziny... > > >

Прозвішчы, зарэгістраваныя ўдзельнікамі