гміна вясковая Парафьянаў

Спіс месцаў

Паведамленні:

A czy mógłbyś udostępnić posiadane zdjęcia. Moja rodzina do 1951r. mieszkała we wsi Struki parafia Parafinów.... > > >
Nie mogę znaleźć takiej strony. Proszę o adres... > > >
Moja babcia Aleksandra Janiszewska urodziła się w 1929 w Parafianowie. Była córką Zygmunta Janiszewskiego (najprawdopodobniej osadnika wojskowego po wojnie 1920) i Heleny Narkowicz.

Gdyby ktoś wiedział coś o nich proszę o informację - http://kujawski.biz.pl... > > >
Доброе! Я ищу данные о Юзефе Соколовском (Józef Sokołowski), проживающем примерно в в 1850-1920 гг в д.Заельняки, после 1920 года предположительно ст.Будслав.. Ищу сведения о рождении, браке и смерти Юзефа Соколовского и его жены Анны Конон. Также ищу родных, братьев, сестер. Благодарю. Ивона... > > >
Poszukuję informacji o rodzinie Korościk zamieszkałej Struki. Michał Korościk ur. około roku 1876 wraz z żoną Pauliną z domu Janowicz mieli dwie córki: Helenę Korościk ur. 3 listopada 1911r. i Janinę Korościk ur. 25 czerwca 1915r.
Helena w dniu 10 listopada 1941r. wyszła za mąż za Stanisława Bachir (ur. 1908r w Strukach. Posiadał on własny sklep i zajmował się handlem.
Janina w dniu 9 lipca 1935 wyszła za mąż za Bolesława Zołotucho. Mieli troje dzieci – Tadeusza, Jana i Marię. W Strukach mieszkali do 1951r. ... > > >
Witam Pani Malgorzato. Moi przodkowie pochodzą z Hryniewszczyzny. Z tego co kojarzę Aniela Rudzik zd. Stankiewicz to moja prababka. Jeżeli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt.
Maciej Jurgiewicz... > > >
Na Facebooku prowadzimy stronę Parafia Parafianowo, proszę o kontakt... > > >
Dzień dobry !

Być może jesteśmy ze sobą spokrewnieni. Moja prababcia nazywała się Aniela Rudzik z domu Stankiewicz, urodziła się i zmarła we wsi Hryniewszczyzna. Proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Małgorzata Karolczyk... > > >
Dzień dobry !
Może jesteśmy spokrewnione. Moja babcia i dziadek pochodzili ze wsi Hryniewszczyzna. Babcia Weronika Jacukowicz z domu Rudzik, dziadek Wincenty Jacukowicz, w rodzinie mam wiele osób o nazwisku Jurgiewicz. Proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Małgorzata Karolczyk
... > > >
DOBRY WIECZOR ANDRZEJU. NAZYWAM SIE EWA JUTRZENKA-TRZEBIATOWSKA Z DOMU SIENIAWSKA.JESTEM KUZYNKA BASI, KTORA WCZESNIEJ NAPISALA DO CIEBIE I PODALA KONTAKT. NASZA BABCIA TO STANISLAWA SIENIAWSKA Z DOMU MARKIEWICZ, KTORA WYSZLA ZA MAZ ZA EDMUNDA SIENIAWSKIEGO.Z MOJA KUZYNKA BASIA SPOTKALYSMY SIE DZISIAJ NA POGRZEBIE NASZEGO STRYJA BOHDANA SIENIAWSKIEGO SYNA NASZEJ BABCI STANISLAWY SIENIAWSKIEJ.BYL OSTATNIM Z RODU SIENIAWSKICH MIESZKAJACYM W STRYCHANOWCE.MOJ TATO SP EDMUND DO KONCA ZYCIA WSPOMINAL TEN CZAS I MIEJSCE SWOJEGO URODZENIA. JESLI TO MOZLIWE PROSZE O KONTAKT. PODAJE MOJ MAILL ewatar44@gmail.com POZDRAWIAM EWA ... > > >