гміна вясковая Граўжышкі

Спіс месцаў

Паведамленні:

szukam rodziny ze strony mojej mamy -Leokadia z domu Andrzejewska córka Leonarda i Stanisławy do 1946 r. zamieszkała w Burniszkach parafia Graużyszki powiat Oszmiana... > > >
Мае сваякі па прозвішчы Лукашэвіч жывуць у Беліцы Лідскага раёна. Там ёсць некалькі сем'яў з гэтым прозвішчам... > > >
Witam.
Szukam jakiejkolwiek wiadomości o Wacławie (Władysławie) Kowalonku.
Waclaw Kowalonek byl organista Kosciola w Topczewie pow. Bielsk Podl.
Byl rowniez zolnierzem konspiracji AK-NOW-NZW. Pelnil funkcje d-cy plutonu w AK i pozniej dowodcy 2-komp. NZW . Bral udzial w akcji Burza na terenie tego powiatu. Po stoczonej bitwie we wsi Bodaki na Podlasiu z wojskami NKWD i UB slad po nim zagina. Prawdopodobnie zostal aresztowany ?
Prosze o informacje .
pozdrawiam Dariusz Z.... > > >
Witam
Moja prababka urodziła się we wsi Byczki rejon Oszmiana w 1893r. Na imię jej było Stefania na nazwisko panieńskie Wasilewska.Miała 6 rodzeństwa ( Helenę, Antoninę, Michalinę,Stefana,Pawła i Tadeusza). Babcia Stefa wyszła za mąż ku rozpaczy rodziny za wdowca Bronisława Alancewicza (on miał 3 córki z pierwszego małżeństwa)który to był moim pradziadkiem ;)Z tego związku babcia urodziła 3 dzieci. Najstarsza córka Helena to moja babcia. Helena wyszła za mąż za mojego dziadka Edwarda Waszkiewicza i wyprowadziła się do Wilna,gdzie na świat 01.05.1941 przyszedł mój tata też Edward.
W latach 1945-46 zostali przesiedleni... > > >
szukam iformacji o rodzinie Rynkiewrzicz ktora przed wojna mieszkala w Łopiejkach gmina Oszmiana... > > >
szukam wiadomosci o rodzinie Rynkiewicz .mieszkali w wsi łopiejki powiat Oszmiański.... > > >
Antoni Andrylojc zginal 1944 w Bolonii, byl Strzelcem.To musi byc Nasz wojek.... > > >
Super.Czyli dziadek mial Brata.A skad pochodzili pradziadkowie.Czy moglibysmy sie skontaktowac z toba.pozdrawiam... > > >
Dear Ryszard Stanisław Kowzan, I know where the villages Starzynki Strażowskie and Suszy used to be. I have information on their owners as well as my direct ancestors. I will be glad to communicate.
... > > >
Dzień dobry,
również szukam informacji o nazwisku Murzicz. Proszę o kontakt mailowy.
ppietkiewicz1@wp.pl... > > >

Прозвішчы, зарэгістраваныя ўдзельнікамі