:

. Łajkowski . .... > > >
. Łajkowski . .... > > >
Kudejsze w gminie i parafii Sobotniki. Pani Tereso, ja jeżdżę do rodzinnych Sobotnik co roku i to od wielu lat. W Kudejszach byłem chyba tylko ze dwa razy. Nie ma tam już szkoły, a świąteczne msze święte odbywają się w miejscowym klubie. Wioski na Grodzieńszczyźnie wymierają. Pozostali starzy ludzie, a dzieci i wnuki wyjechali do większych miast Podaję e-mail do proboszcza w Sobotnikach, ks. Aleksandra Lebiedziewicza: asper1983@yandex.ru.
Proszę też zajrzeć na stronę www.radzima.org (wersja PL). Ścieżka: Białoruś-Obwód Grodno-Rejon Iwie: Sobotniki (Żemłosław, Kudejsze, Pogawja, Kwiatkowce, Dowgiałowszczyzna, Narbuty).
Pozdrawiam
Kazi... > > >
Czy ktoś jeszcze o tym nazwisku żyje... > > >
Poszukuje informacji o dziadku Wincentym Undro z Dobropola... > > >
Witam.Szukam krewnych Marii Minko urodzonej we wsi Wodole w 1915 roku.Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.Teresa S... > > >
Witam Pani Alino i proszę o kontakt na mój adres mejlowy sobotniki@poczta.onet.pl.

Pozdrawiam
Kazimierz Niechwiadowicz
www.pawet.net/niechwiadowicz... > > >
Witam Pani Krystyno i proszę o kontakt na mój adres mejlowy sobotniki@poczta.onet.pl.

Pozdrawiam
Kazimierz Niechwiadowicz
www.pawet.net/niechwiadowicz... > > >
My greatgrandmother Matrona was also from the family Chodkiewicz(Chatkiewicz), was born in 1894.She was from Vitebsk Province Drissa District.... > > >
Nazywam się Krystyna Kucharczyk z d. Chodkiewicz.Urodziłam się w 1953 r. w Szarkuciach.Mój tata Józef Chodkiewicz i moja mama Kazimiera Chodkiewicz z d. Piechocka- niestety moi rodzice już nieżyją.Mój tata miał siostry Paulina, Genowefa i Zofia, które zostały na kresach oraz Jadwigę, która wyjechała również do Polski.
Mam wszystkie książki Pana Kazimierza Niechwiadowicza do których bardzo często wracam.Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
... > > >