, . , " ".

- . Radzima.net :
- , Google Maps - Google ;
- - , ( ), (2017);
- , / ;
- , ;
- , ;

Premium .

*
*
*
*

:

Poszukuję rodziny mojego taty i dziadków -Giruć urodzony w Skobiejkach. Tata Jan Giruć urodzony w Skobiejkach w 13 czerwca 1935 r Babcia Olimpia z domu i z męża Giruć dziadek Jan Giruć
Bede wdzieczny za wszelkie informacje nt. rodziny Prokopowicz z Pawlowcow.
Moj dziadek urodzil sie we wsi (folwarku) Pawlowce w 1917 r. tak mial wpisane w dowodzie. Jego rodzice to Jan i Malwina Prokopowicz. Nic nie wiem nt. jego rodziny, wspominal tylko o siostrze ktora miala na imie Galina. Na dzien dzisiejszy dzieki uprzejmosci Wasilija udalo sie ustalic z duzym prawdopodobienstwem genealogie do 1869 r. Dziadek nigdy nie wspominal o swojej rodzinie (poza siostra) i nie wiadomo czy wogole sie z nimi kontaktowal. Nie wiadomo jakie byly ich losy, czy w ogóle przezyli wojne. Dziadek zostal wywieziony na roboty do Niemiec i w 1945 osiedlil sie w Bialogardzie, a nastepnie w Koszalinie i tam umarl w 1985r.
kurałowicz czesław ur 1924 w Pawłowcach
Prosze podać rok urodzin Czesława i może być wiadomo est jego imia po ojcu.
Est informacja o mieszkańcach tej wiesi Pawłowcy za 1909 rok. Mial ten Józef braciow Bronisław, Antoni i Stanisław?
Pozdrawiam
Szukam rodziny ojca.Kurałowicz Czesław s.Józefa i Wandy zd Gruć urodził sięw Pawłowcach wymieniał miejscowości Skobiejki,Oszmiana,nazwiska rodziny Kurałowicz Giruć.Prosze o informacje.Dziękuję.