- . Radzima.net :
- , Google Maps - Google ;
- - ( ), (2017);

Premium .

*
*
*
*

:

Dzień dobry. Proszę o kontakt do Pani Marii Burkat.Jestem wnuczką Emila Żdanowicz. Szukam wszelkich informacji o moim dziadku Emilu Żdanowiczu i jego żonie Marii z Tomaszewskich. Mieszkali w Krasyniczach, Maria była nauczycielką i została zabita przez Niemców. Mieli dwie córki Krystynę i Hannę. Po wojnie Dziadek z córkami zamieszkał w Międzyrzeczu, później w Obornikami Wlkp.
Witam. Szukam wszelkich informacji o moim dziadku Emilu Żdanowiczu i jego żonie Marii z Tomaszewskich. Mieszkali w Krasyniczach, Maria była nauczycielką i została zabita przez Niemców. Mieli dwie córki Krystynę i Hannę. Po wojnie Dziadek z córkami zamieszkał w Międzyrzeczu, później w Obornikami Wlkp.
Rodzina Nowickich .Moj dziadek urodzil sie w Krasyniczach , chcialabym poznac historie mojej rodziny. W krasyniczach zmarl I pochowany jest moj pradziadek Jan Nowicki.
Chcę korespondować z osobami zamieszkałymi na Kresach. Urodziłam sie i mieeszkałam w Krasyniczach i o niektorych osobach mam informacje
Pani Aniu

Księgi metrykalne z parafii Hancewicze ( Krasynicze ) znajdują się w A.D. w Drohiczynie , RAGS w Brześciu oraz ZAGS w Hancewiczach. Tam należy szukać metryk przodków z rodziny Jarmolińskich oraz Żdanowiczów.

Pozdrawiam

Jerzy Tadeusz
jertad1@wp.pl
Witam,
moi dziadkowie Kazimierz i Józefa Rapiejko mieszkali w Krasyniczach przed wojną. NIestety wszystkie zdjęcia i dokumenty zaginęły podczas repatriacji. Jeżeli uda się Pani jakiś zdjęcia znaleść będę wdzięczny za przesłanie skanów.
Pozdrawiam
Paweł Ptasiński
szukam starych zdjeć, grobów, informacji o Krasynicze pow. Łuniniecki - rodzina Żdanowicz