Острошицко-Городецкий сельсовет

Список мест

Сообщения:

Здравствуйте!
Свентицкий Иван Александрович (1907 г.р., Турьево) - это мой прадед. Подскажите, пожалуйста, о каких формулярах идет речь? Можно ли ознкомиться?

С уважением,
Мария Кобозева... > > >
Поиск
Найдено 17 формуляров.
Поделиться результатами поиска с друзьями:
Фамилия, имя, отчество Дата рождения Место рождения
Свентицкий Антон Брониславович 1938 Барановичская губ., Несвежский, Волковщина
Свентицкий Антон Феликсович 1878 с. Верпуль
Свентицкий Афанасий Наумович 1904 с. Нимное, Суражского района, Брянской обл.
Свентицкий Борислав Владиславович 1869 —
Свентицкий Бронислав Осипович 1889 Барановичская губ., Несвежский, Волковщина
Свентицкий Василии Никитич 1903 Киеве
Свентицкий Василий Никитич 1903 в Киеве.
Свентицкий Василий Семенович 1896 с. Губастово, Почепского района, Брянской обл.
Свентицкий Владимир Ильич 1900 —
Свентицкий Иван Александрович 1907 дер. Турьево Сенненского р-на, БССР
Свентицкий Иван Павлович 1885 с. М.-Колодезь Минс... > > >
Добрый день. Ищу метрические данные (о бракосочетании, венчании) моего дедушки Свентицкий (Свентитский) Павел Иосифович 1892 г.р., который был в браке со Свентицкой Александрой Ивановной 1900 г.р., которые жили в с. Оношки Минская область. А также ищу название церкви или прихода где они были повенчаны. Если бы вы могли мне помочь в моих поисках, буду благодарен.
... > > >
Witam serdecznie! Ślad który prowadzi do Ostroszyckiego Gródka to miejsce urodzenia dziadka - Antoni Jancelewicz 01-03-1898 Imiona rodziców Michał i Michalina Jancelewicz Wiem jeszcze że miał siostrę Marię i brata Izydora,czy miał więcej rodzeństwa? Mam zdjęcie na którym są właśnie pradziadkowie z kilkuletnim dziadkiem z początku XX w. Według zdjęcia można wywnioskować że wyglądają na mieszczan, lub szlachtę. Niestety nic nie wiem na ten temat, Wszyscy których można by o coś zapytać, dawno nie żyją. Jeśli mógłby mi Pan pomóc w poszukiwaniach, byłbym bardzo wdzięczny.
Serdecznie Pozdrawiam
Szcz... > > >
Witam! Urodziłem się w Gródku Ostroszyckim, moj ojciec i dziadek też, ale nigdy nie słyszałem Pana nazwisko. Na rok 1898 ta miejscowość należyła do katolickiej parafii św.Rocha (św.Trojcy) w Mińsku (na Złotej Górce), zachowało sie kilka liczonych księg metrykalnych ale za ten rok niema, wszystko zostało zniszczone w czasie wojny. Prawosławna parafia była w samim Gródku i księgi się zachowali dosyć dobrze. Zachowali się też szczegulowe spisy ludności za całe XIXst. (różne lata), ale wsszystko zależy na to od jakich do jakich czasów Pana rodina mieszkała w miasteczku czyli okolicach, kiedy wyjechała stąd i do jakiego s... > > >
Szukam miejsca urodzenia Jancelewicz Antoni syn Michała.urodzony w 1898 rok.w Gródek-Ostroszycki.Może ma ktoś dostęp do ksiąg metrykalnych, meldunkowych.Miejscowość obecnie tereny Białoruś.... > > >
Szukam miejsca urodzenia Jancelewicz Antoni syn Michała.urodzony w 1898 rok.w Gródek-Ostroszycki.... > > >
Szukam miejsca urodzenia Antoni Jancelewicz syn Michała uro.1898rok.... > > >
Не, ніколі ня быў. У 1921-39 мяжа праходзіла ў 25 км на захад ад Гарадка... > > >
Был ли Острошицкий городок на территории Польши?... > > >