:

Witam.
Oczywiście, jeśli tylko będę miał zdjęcia tej ulicy to Pani prześlę. Szukam w różnych źródłach ,może uda sie je zdobyć. Dziadkowie mieszkali przez pewien czas w Brześciu a ciocia uczęszczała do Gimnazjum Panstwowego im. Traugutta.
Pozdrawiam.... > > >
Witam
Mam prośbę jeżeli uda się panu otrzymać jakieś zdjecia z tej ulicy to proszę mi też przesłać ja poszukuję rodziny z Brześcia i moja babcia też mieszkała przy ulicy długiej w latacj 1926-1934... > > >
Witam.
Poszukuję zdjęć z Brześcia z lat 20-tych ubiegłego wieku. Zależy mi na zdjęciu ulicy Długiej. Poszukuję też planu miasta z tego okresu. Wdzięczny będę za informacje.
Wojtek... > > >
Babcia moja Helena Gruszecka urodzona w 1886r w Brześciu córka Franciszka i Marianny z Wieczorkowskich.Interesuje mnie akt urodzenia Babci,akt ślubu jej rodziców.Proszę jak najwięcej wiadomości o moich dziadach.oczekuję na wiadomości. z poważaniem Jadwiga Michalska... > > >
Dzień Dobry.
Szukam informacji na temat rodziny Rutkowskich i Piotrowskich, którzy przed wojną mieszkali w Brześciu. Edmund Piotrowski prowadził warsztat mechaniczno-precyzyjny i grawersko-artystyczny przy ulicy 3-go maja 33. Jego ojciec prawdopodobnie Wawrzyniec. Edmund Marcelli Piotrowski mąż Teofili z domu Guzielewicz.
Także Rodzina Rutkowskich - Jan Rutkowski mąż Wiktorii z domu Malinkowskiej. Ewentualne informacje proszę słać na mail - jszymanski8@wp.pl... > > >
Witam serdecznie
Poszukuję informacji na temat Szkół Białegostoku i okolic, które w latach 1933-1938 należały do Okręgu Szkolnego w Brześciu. Znajdują się one z pewnością w Archiwum w Brześciu, ale nie wiem w którym.
Chciałbym poprosić te osoby, które zajmują się poszukiwaniem takich dokumentów w Archiwach, o podanie bliższych informacji na ten temat.
Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny. ... > > >
I am looking for relatives of my family by name Lis and Kondratiuk. They lived in the village Skorbicze and Omelinka (Omelino) until their deportation in 1939-1941.Thanks... > > >
Witam serdecznie poszukuję jakichkolwiek informacji o rodzinie Kosmalski zamieszkałych w Brześciu nad Bugiem.
pozdrawiam
Marcin... > > >
Przeczytałem z ogromnym zainteresowaniem. W Brześciu urodził się mój Ojciec, Juliusz Bukowski, w roku 1899. I ja, w roku 1935.
Jędrzej Bukowski... > > >
. (Czeluskina)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Siemion_Czeluskin... > > >

,

.

1924